<<  Juuni 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Show Events

Tapper - Arhiveeri

30. April / Thursday


23.23 h rockNrolla

Dramamama - http://www.myspace.com/dramamamamusic
Revolver - http://www.liverevolver.com
Pimpfish - http://www.myspace.com/pimpfishmusic
LahesÔda - http://www.myspace.com/lahesoda

DJ Kallervo Karu

Kohapeal ka Auriga Tattoo oma ministuudioga ja ĂŒldse loosib Auriga iga piletiostja vahel vĂ€lja 1500.- eest tĂ€toveerimisaega.

Algus kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: 75.-

01. May / Friday


23.25 h Bedwettersi Albumi "Meet the F#cking Bedwetters Esitluskontsert"

1. novembril 2007 MĂŒnchenis MTV Uue Euroopa Heli auhinna vĂ”itnud ansambel Bedwetters astub tĂ€pselt 18 kuud pĂ€rast toda mĂ€lestusvÀÀrset sĂŒndmust Tallinna ĆĄefima rockiklubi Tapper lavale, esitlemaks oma debĂŒĂŒtalbumit "Meet the f#cking Bedwetters". Mobiilioperaator Elisa ning muusikakanal MTV abiga tĂ€napĂ€eva tehnoloogiat enda kasuks pöörates nĂ€itab PĂ€rnu pop-punk bĂ€nd end taas  fĂ€nnidele ĂŒle kogu maailma.

Rootsi plaadileibli TMC/I Can Hear Music alt ilmunud kauamĂ€ngiv "Meet the f#cking Bedwetters" pandi purki Rootsis vahemikus detsember 2008 – jaanuar 2009.  Albumi produtsendiks oli Petter Lantz (ex-Lambretta) ning projekti manager on Bnjmn Hlmfrd (The Hellacopters / Peter, Björn & John jt).

"Meet the f#cking Bedwetters" sisaldab kuraditosinat lugu, mis kirjutatud peamiselt 2008. aasta suvel bÀndi Rotermanni kvartalis asuvas prooviruumis, nende seas ka avasingel "Long.Some.Distance", mis kÔlas esmaettekandes Raadio 2 saates "Pleier Extra". Singli video, mis filmiti möödunud nÀdalal Stockholmis Spring stuudios tunnustatud muusikavideote meistri Jonas Akerlundi monteerija Henrik Hansoni poolt, jÔuab MTV eetrisse Eestis, LÀtis ja Leedus juba mai alguses.

1. mail kl 21.30 rockiklubis Tapper toimuv kontsert salvestatakse 4 kaameraga ning edastatakse otseĂŒlekandes www.zen.ee veebilehel, mille kaudu saavad livest osa ka need, kel mingil pĂ”hjusel pole vĂ”imalik klubi vĂ€isata. Kontsertsalvestust nĂ€eb MTV Baltikumi kanaleil mai keskel legendaarse MTV Live sildi all.

Lisaks 1. mai kontserdile klubis Tapper, astub Bedwetters veel ĂŒles Tartus (Rock`n`Roll Heaven, 09.05.), Riias (Randoms muusikapood, 15.05. ja Depo, 16.05.), Liepajas (Fontaine Palace, 15.05.) ja PĂ€rnus (Kohvik-klubi In, 22.05.)

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 50/75.-

02. May / Saturday


23.30 h UG2

2. mail leiab rockiklubis Tapper ĂŒritus, mis pakub nii mĂ”ndagi igale Black Metal fĂ€nnile ning seda kĂ”ike TASUTA. Hinna ja kvaliteedi suhe on kindlasti mĂ€rkimisvÀÀrne. Üritusel esitleb ka Wrath Is Evergreen oma debĂŒĂŒt EPÂŽd, mida saab kohapeal ka soetada.

DARK DOMINATION - Baltikumi mainimisvÀÀrseim black metal. Maailma vallutades jĂ”uti eelmise aasta detsembris esmakordselt oma kodulinnas Riias esineda ning nĂŒĂŒd on vĂ”etud vaevaks ka naabrite pealinnas Ă€ra kĂ€ia.

WRATH IS EVERGREEN - Experimentaalset ning aeglasemat black metalit viljelev grupp Eestist. NĂŒĂŒdseks on jĂ”utud proovide kĂ”rvalt ka debĂŒĂŒt lĂŒhialbum lindistada. DebĂŒĂŒt valjalaskest tuleb rangel piiratud koguses mini-cd koos kĂ€sitööna valmistatud ĂŒmbristega.

DECEASED DREAMS - Samuti hetkel stuudio uksi kulutav bĂ€nd. DD pĂ”imĂ”tteks on anda endast kĂ”ik. Kvaliteet ei tohi kannatada ĂŒkskĂ”ik, mis selle eest peaks ohverdama. Kindlasti ĂŒks andekamaid uustulijaid Eesti Death metal skenes.

PIME - Nagu iga truu black metal grupp, sai Pime alguse ĂŒhest mehest. Pime alustas ca 6 aastat tagasi hetkelise Bestia laulja kĂ€e all. NĂŒĂŒdseks on grupp kasvanud ning lubatud on anda meeldejÀÀv debĂŒĂŒt kontsert.

Plakatid ning rohkem infot saab jÀrgnevalt lehelt

Algus kell 21.00

Piletiinfo

TASUTA

06. May / Wednesday


23.25 h Akustika & Checkpoint Charlie

Selle kolmapäeva AKUSTIKA saab tõhusat täiendust Ungarist CHECKPOINT CHARLIE näol, mis täidab suure lava ja saali karmimate helide ja vokaaliga - tegemist on korraliku metalbändiga, mis oma minituuri raames ka Tapperisse jõuab. Muidu aga möödub kolmapäev tavapäraste akustiliste lugude saatel tugevate tegijate esituses! Küllap ei võta seekordne sümboolne 50-kroonine pilet ka kellelgil põlvi nõrgaks!

Suurel laval: CHECKPOINT CHARLIE (hun)
http://www.myspace.com/checkpointcharliemusic

Väiksel laval: Mihkel Ollo (Steel Scream), Artur Rassman (RockCrime), Sean Pollock (Mikk Saare kitarist), Slava Zalmanov (Cantilena), Vladimir (Jack D. Bullet) ja paljud teised

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 50.-

08. May / Friday


23.25 h Flak'n'Roll Records esitleb: Loits 10

Napilt kuu on möödunud päevast, mil Loitsu liikmed vaikselt kamraadidega 10. juubeli puhul klaase kokku lüüa said. Suurem sünnipäevasimman on aga siiani pidamata. Nüüd saab see viga parandatud ja Teie ootusärevus kuhjaga tasutud. Erilise hoolega ette valmistatud koosolemine leiab aset 8. mail klubis Tapper. Olete kõik oodatud!

Väikese juubeli puhul annab Loits suurejoonelise kontserti pikendatud kavaga, mis hõlmab ka lugusid, mida varem laval esitatud ei ole. Üles astuvad ansambli endised ja praegused liikmed, samuti külalised nii Loitsu koosseisus kui eraldi kavadega. Omakorda väärib äramärkimist fakt, et esmakordselt Loitsu loos on lavale seatud kaks suurt ekraani, millel hakkavad jooksma spetsiaalselt selleks õhtuks kokku monteeritud filmikaadrid.

Klubi kõrtsipoolel, hellitavalt Herberti lavaks kutsutavas osas esitavad Margus Põldsepp (Untsakad, Kiritöö) ja Sulev Salm (Oort, Kiritöö) populaarseid laule nii Vabadussõja kui ka Teise ilmasõja päevilt. Kogu üritus talletatakse filmilindile ning sellest ilmub veel tänavu uhke DVD koos rohke lisamaterjaliga. Loitsu grenaderid jätavad endale õiguse nii mõnedki antud üritust puudutavad huvitavad seigad enda teada hoida. Igal asjal oma aeg. Püsige ärkvel.

“LOITS 10” piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades hinnaga 150 krooni. Piiratud hulk 125-krooniseid sooduspileteid on saadaval Tallinnas klubis Tapper, kauplustes "Lasering" (Pärnu mnt. 38) ja Musicboxis (Ülemiste Keskus); Tartus pubis Underground ja Liivamäe muusikariistade äris; internetis Flak'n'Roll Recordsi kodulehelt.


M. Divine meenutab:


Kui Lembetu, Kaire, Alan ja mina kümne aasta eest mängleva kergusega Loitsu eostasime, polnud kellelgi meist ettekujutust, millisele tulevasele elajale me hinge sisse puhunud olime. Juba oma esimesel eluaastal sundis õel maimuke meid stuudioseinte ahistavasse embusse, mille tulemuseks sai surematu esiksingel “Tõelised kuningad”. Kannatusteraja jätkuna küüditati meid ühes tolleaegsete juhtivate Baltikumi mustmetallikoletistega turneele, mis laastas lisaks heausksete moosekantide tervisele ka Leedu, Läti ja kodumaa kauneid ning inetuid paiku. Nende murdeliste sündmuste järel leidsid aset suuremad kaadrimuutused bändis, kui traagiliselt lahkus igavesti nooreks jäänud Alan “Kalm” Rahumeel ning üldrahvalike rõõmujootude saatel anti kinga vanale halvale rütmimasinale, keda asendasid vastavalt luu- ja lihasmaterjalist valmistatud Gates ja Atso. Värske vere ja jaheda viina pealevoolust innustununa astusime taas stuudiosse, kust ei väljunud enne, kui kaante vahel debüütalbum “Ei kahetse midagi”, mis defineeris Loitsu juured ning kujunes ühtlasi flak'n'rolli süstiku stardiplatvormiks. Kuna ekipaaþi vaim seeläbi silmnähtavalt kosus, salvestati julgelt veel kontsertvideo “Reval 15.02.2003” ning EP -d “Legion Estland” ja “Raiugem ruunideks”, milledest viimane neetuks osutus ja praeguseks hetkeks juba kuus aastat ilmumist ootab. Ühtlasi mindi ka uuele sõjakäigule, sedapuhku turneele “Goat guts over Europe”, mille käigus ei jäetud kivi kivi ja korki pudeli peale üheski endast lugu pidavas Euroopa riigis. Need õppustel valatud higiliitrid säästsid nüüdsest lahinguis väärtuslikke veregalloneid, perutav rakett nimega Loits oli kindlalt meie kätes. Uute avaruste kompamiseks salvestasime järjekordse EP “Meeste muusika” ja sama soojaga ka legendaarse albumi “Vere kutse kohustab”. Kurioossel kombel omandas uus album skandaalse aupaiste kõigest seepärast, et pühendasime selle meie arvates ebaõiglaselt jalge alla tallatud põlvkonnale ja tolleks hetkeks juba pöördumatult üleilmastunud keskmise kaasmaalase jaoks naeruvääristunud isamaa-armastusele. Äkitselt sai senini vaid põranda all toimetanud Loitsust ühtede jaoks rahvusaadete, teistele aga kõigi inimsusevastaste kuritegude sünonüüm. Plaadi ilmumise puhuks nägi ilmavalgust ka biograafiline film “Vere kutse”. Raketi lend mööda Euroopat oli muutunud pidurdamatuks, ent kontrollitud kaoseks, mille vältel ühel põgusal metsapeatusel talletati laulurahva rõõmuks veel üks kontsertvideo, mis sai nimeks “Leegion laval 12.01.07”. Kahe aasta eest juhtisime muskelmasina taas stuudiohämarusse, sedapuhku sündisid patuöödest “Must album”, EP “Mustad laulud” ja lühifilmid “Ringvaade” ning “Monoloog”. Nagu eelmise albumi “Vere kutse kohustab” puhulgi, oli teie ees jälle uue näoga Loits, sedapuhku pühendatud väikese rahvakillu suurtele ohvritele ajaloo pööristormides. Täna on teie ees Musta Diloogia luksuslikud uudistiraaþid, täna peab Loits oma kümnendat juubelit ja palub pidustustest osa saama ka sind.
M.Divine, märts 2009, Järvel

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 125 / 150.-

09. May / Saturday


23.25 h Body Machine Body

ORDO ROSARIUS EQUILIBRIO (Rootsi) Body Machine Body festivali väärikas peaesineja. Bänd, kes ei vaja iseloomustust inimestele, kes neid kuulnud on - nad armastavad ORE loomingut kõigi nelja käega. "Neli kätt rahuldavad paremini kui kaks" ning "harjutamine teeb meistriks" on nende värske kaheksanda kauamängiva "ONANI" sloganiteks. Nende muusika on õrn ja hingestatud ning kõle ja armsalt perversne. ORE nimetab oma muusikat apocalyptic folk`iks, mis on justkui segu dark/neo-folk`ist ja apocalyptic pop`ist, silmaks targalt terav lüürika.
ORE muusika mõjub tegelikult suurepäraselt ka ilma käte abita, võite selles veenduda juba varsti Tapperis.
www.myspace.com/ordorosariusequilibrio


MILITANT CHEERLEADERS ON THE MOVE (Rootsi) MCOTM`i võib kindlasti pidada üheks originaalsemaks EBM`i bändiks maailmas. Kui Joy Division oleks olnud techno band, oleks nad kindlasti kõlanud väga ligilähedaselt MCOTM`ile. Monotoonne ja endassekiskuv minek, rajud electro`st ja acid techno`st tuntud bassiliinid, täpiks rahustav vokaal. Tänaseks on MCOTM`ist saanud kvartett, kus lisaks bändi asutajaliikmetele on laval ka elav bass-kitarr ning sündimängija. Ei saa mainimata jätta, et kõige esimese Röntgen`i avalooks oli valitud just Militant`i “Freaks”, mis on siiani dark-electro pidude leivanumber ning omamoodi lausa hümniks saanud pala. Paljude arvamusliidrite meelest oli MCOTM näiteks üks meeldejäävamaid artiste möödunud aastaselt Wave-Gotik-Treffen festivalilt Leipzig`is. www.myspace.com/militantcheerleadersonthemove


ROSEWATER (Latvia) Kuidas saaks üks korralik festival läbi ilma Läti Sturm`i artistita. Rosewater on vast oma ala tuntuim läti artist nii Eestis kui mujal Euroopas. Paaril korral varemgi siin käinud (soojendas ka Combichrist`i 2005) bänd, kes tihti peale suudab ürituse “oma” ürituseks tembeldada peale oma võimsat esitust. Tänaseks on nad ilmutanud 3 albumit (viimasele andis lõpp-lihvi nt. Noisuf-X) ning hetkel tegelevad oma tulevase albumi kallal. Rosewater on artist, kes ei tee kunagi allahindlusi tehnilise poolega. Enamus instrumente on laval ja neid mängitakse ka tegelikult. See tugev külg väljendub muidugi ka nende kõlas. Rosewater suudab pakkuda tõelise kontsertelamuse oma valju ja raju noise`i piiril vaakuva industrial`iga. See band on iga industriali huvilise “must see”. www.myspace.com/1308ew83


MACHINE PARK (Soome) Kui midagi harsh EBM`iks võib nimetada, siis on see meie põhjanaabrite dark-electro esinumber Machine Park. Nad ühendavad väga kiire ja agressiivse mineku electro-industrialist tuttavate sündiliinide ja meloodiatega. I-le paneb aga täpi toores hardcore/punk hoiakuga vokaali maneer, mis kõlab ülimalt ausalt võrreldes paljude väsitavate üledraivitud vokaalidega, mida kohtame ses maailmas (või sarnaste bändide puhul) igal sammul. Ise kutsuvad härrad oma stiili techno-industrial-punk-pop`iks. Helinäiteid Machine Park´i värskelt albumilt "Edge Of Extinction" leiate Myspace`i lehelt www.myspace.com/machinepark


LIP SERVICE (Rootsi) Stockholmi electro-pop tema parimatel?. Duo (laval kvartetina) seob tänapäeva pop muusikat väga nutikalt vana kooli EBM`i ja electro saundiga, mille tulemuseks ongi Lip Service. Tänu oma albumile ja arvukatele singlitele on nad underground electro ringkondades kiirelt arvestatava staatuse saavutanud.
Bändi loominguga kurssi viimiseks viska pilk peale nende lehele : www.myspace.com/lipservicetheband


STandART (Läti) Siiras lõunanaabrite synthpop`i bänd ilmselt pikemat tutvustust ei vaja. Nad on siin käinud mitmel korral ja võitnud nii mõnegi südame. STandART`i põhi trumpideks on kahtlemata eriliselt hea ja hinge purustav vokaal ning analoogsüntidel õigete sündipopi tranditsioonide kohaselt loodud muusika. Hiljuti ühines bändiga taas ka kitarrist, sest eelmine lahkus peale albumi "Australia" ilmumist jäädavalt Mehhikoosse .
Tutvumiseks: www.myspace.com/standart


SUICIDAL ROMANCE (Eesti) Vaieldamatult selle Body Machine Body`i kõige gootim bänd. Suicidal Romance on vast edukaim iseseisev bänd, kes Eestist maailma läinud on. Vaid mõne aastaga on bänd andnud mitmeid kontserte erinevais maailma paigus, üllitanud kaks albumit ühe juhtiva saksa dark-electro plaadifirma Infacted alt ning jõudnud nii mainekatesse rahvusvahelistesse ajakirjadesse kui nende edetabelitesse. Saab tore olema neid taas kodulaval näha.
Tutvumiseks : 
www.myspace.com/suicidalromancemusic

FUCK YOU I AM A ROBOT (Eesti) Nimi pole FYIAAR`i juures ainus asi, mis toob muige näole ja paneb huvi keema. Nii head ja tasemel electro`t teevad väga vähesed artistid. See ei ole see electro, mis tekitab igavust ega see, mis pakub ainult saundipededele naudingut. See robotite duo biidib, särab ja kisub kaasa ja on ideaalne festivali otsi kokkutõmbav artist. One, two, fuck yuo!

Loe lähemalt: www.myspace.com/bodymachinebody

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 395/495/550.-

13. May / Wednesday


23.26 h Roy / Disaster

JOY/DISASTER. Tegemist on väga hea indie-rock-newwave bändiga Prantsusmaalt, kelle loominguga saab tutvuda http://www.myspace.com/joydisaster.

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 75.-

15. May / Friday


23.26 h Raju Reede - Unpluugist Rajuni!

15. mai on ainuõige päev seada sammud Tapperisse (Pärnu mnt 158 G), rihm korralikult lõdvaks lasta ja kõrvatrummide nahad pingule ajada sest pärast lubamatult pikka pausi on tolmu varrukatelt pühkinud "ME MYSELF & I" ja "DRIVEN", kes oma värske energiaga Tapperis peo üles krutivad!

Me Myself & I on bänd, mis ilmselt palju tutvustamist ei vaja. Tegutseb ta juba aastast 1996 ja on selle aja jooksul piisavalt palju korda saatnud! Tegutsetud on vahelduva eduga nii siin- kui sealpool ookeani. 2006 aastal võttis bänd aga korralikult juured alla ja ei läinud kaua kui ilmus nende album "Aastaajad" (mida Tapperist erandkorras 50.- endale soetada saad). Pärast pikka pausi on nad taas laval ja seda kahel kujul - unplugged ja täispoweriga!

Driven on ju seda sorti "loom", kellele meeldib energilist nupunk-metalit välja pritsida ja võimalikult lärmakalt. Tegutseb ta aastast 2007 ja selle aja jooksul on helikettale pistetud 3 singlit. Hetkel nokitsetakse oma esikalbumi kallal, mis peaks ilmavalgust nägema veel selle aasta sees. Just seda materjali kavatseb Driven Tapperis kohale tulijatele näkku paisata!

Kogu peo meeleolu hoiab üleval DJ MONSTA, kes on vanast hallist ajast juba kõrvaklapid peas elanud ja parimaid palasid kokku kraapinud ja endale riiulisse toppinud. Selle mehe elutoakaunistuseks on kümnete meetrite pikkused riiulid, mis on üle ujutatu parima muusikakraamiga. Ilma naljata!

Suvi on algamas ja avapaugu andmiseks on just paras aeg. Näpud püsti ja näeme 15. mail Tapperis!

Pilet kogu sellest naudingust osa saamiseks maksab kõigest 75.- KROONI

kl 20:00 avatakse uksed
kl 21:30 MMI unplugged
kl 22:30 DRIVEN
kl 23:30 MMI

Vaata lisaks:
http://www.mmi.ee
http://www.driven.ee/music

Algus kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: 75.-

16. May / Saturday


23.26 h Tallinn Doom Night 2

16. mail klubis Tapper toimuv, rikkumatuima põrandaaluse muusikaþanri tippe tutvustav üritus TALLINN DOOM NIGHT 2 toob taas koju kätte ühe olulise maailmanime.


LORD VICAR on tõenäoliselt 21. sajandi olulisemaid traditsioonilise doomi tegijaid. Juba esimese kauamängiva, mullu ilmunud rusuva ja kauni “Fear No Pain" põhjal võib ansamblit julgelt kõrvutada selliste tippudega nagu Candlemass, Saint Vitus või Pagan Altar. Tallinn Doom Nighti raames juba edukalt esinenud Reverend Bizarre’i endise ja Orne praeguse kitarristi Peteri eestvedamisel tunamullu moodustatud rahvusvahelises staarprojektis löövad laineid legendaarsed tegijad vokalist Chritus (Count Raven, Saint Vitus, Terra Firma) Rootsist ja Briti trummar Gareth Millsted (Centurions Ghost, End Of Level Boss).

MySpace:
http://www.myspace.com/lordvicar


SMÕUK on Eesti esimene ja parim stoner-rock-bänd, mida asjatundjaile tutvustada pole vaja. Uues kompaktses koosseisus Tartu suitsutondid-kivikunnid lastakse üle pika aja pealinna publikut hullutama vahetult pärast stuudiosessiooni, mis tähendab, et juba pähe kulunud lemmikpalade vahele saab lisaks kuulda ka värsket ja veel värskemat kraami.

MySpace:
http://www.myspace.com/smoukest


NEVESIS on uusim kodumaine riff-rock sentsatsioon , kes andis oma esimese kontserdi alles mõned kuud tagasi, kuid kõigi külastajate üllatuseks näitas kujundlikult, kuidas Luukas õlut pruulib. Märksõnad The Sword, Clutch, Fu Manchu võiks olla suunanäitajaks Nevesise muusikasuuna jaoks.

MySpace:
http://www.myspace.com/nevesisband

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 150/175.-

20. May / Wednesday


23.27 h Akustika - Elavmuusika Vabaesitluses

Mikk Tammepõld (Dramamama), Mihkel Ollo (SteelScream), Artur Rassmann (RockCrime), Domino Cherrie & Roland DC Männa (Steller, RockCrime), Janno Reim (Marileen, Max Power&Manuals), Sean Pollock (Mikk Saare kitarrist), Maarius Urvet (Revolver), Tarvi & Ringo Lall (Black Label) jpt.


Kolmapäeva õhtuti avab klubi uksed artistidele/pillimeestele, kellel kange soov oma oskusi proovile panna ja seeläbi nii klubi külalisi kui miks ka mitte oma kamraade lõbustada. Haara sõbrad kaasa, sest seltsis on teatavasti segasem. Ei ole oluline, kas valdad kitarri, viiulit, jauramit või põiepilli. Kui tunned, et suudad rahvale meeldejääva elamuse pakkuda, siis just Sind me majja ootamegi!

Võta ühendust:
ahto [a] tapper.ee
tel: 52 28 801

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: TASUTA.

21. May / Thursday


23.27 h Lugupeetud Daamid ja HĂ€rjad - Pantokraator!

Uue plaadi esitluskontsert 21. mail kell 20:00 klubis Tapper!

Etnoproget rammiv Pantokraator on unikaalne nähtus Eesti rokikogukonnas. Esimesest tegudeperioodist, kus tunnustatud-kiidetud bänd oli osaline kõigil väärtfestaritel, sai mööda 17 aastat. Nüüd uue koosseisu ja uue plaadiga Pantokraator pole tulnud siia vanadest aegadest heietama ja konserve soojendama! Siin antakse täiega värsket ja teravat, uut ja vana! Soigumine ja sussilohistamine pole meie tee!

Pantokraator praegu:

Triinu Taul - laul, torupill
Lauri Saatpalu - laul
Erik Sakkov - süntesaatorid
Taavi Langi - kitarr
Roland Puusepp - trummid
Henno Kelp - bass

Vaata ka: http://www.panto.ee/

Algus kell 20.00

Piletiinfo

Piletid Piletilevist (150.-) ja Laseringist (esimesed sada 125.-).

22. May / Friday


23.27 h Death Attack 2

22. maile on kavandatud 10. jaanuaril alustatud üritustesarja Death Attack II osa. Seekord on ka 3 välismaa bändi: Sotajumala, Dead Shape Figure ja Burden AD. Loodame kindlasti, et üritus tuleb veelgi parem kui Death Attack 1.


Sotajumala (Soome)

Sotajumala (tõlkes Sõjajumal) loodi aastal 1998. Üks Soome death metali kindlaid tegijaid. Debüütalbum „Death Metal Finland“ (2004), „Sotajumala“ (2001), „Panssarikolonna“ (2003) ja Sotajumala/Torture Killer split (2005) on pälvinud nii pressilt kui fännidelt hulganisti kiidusõnu. Läbi aastate on bändi koosseis tublisti muutunud, et praegune koosseis püsib koos aastast 2004. Viimane album „Teloitus“ ilmus aastal 2007 ja näitab bändiliikmete lugudekirjutusoskuste paranemist läbi aja.

http://www.myspace.com/sotajumala
http://www.sotajumala.com/

Dead Shape Figure (Soome)

Dead Shape Figure loodi aastal 2003 ja tänaseks on antud Soomes ja Balti riikides üle 100 kontserdi. Muusikaliselt kuulub DSF vanakooli thrash/death metali alla. Algusest peale on olnud bänd iseseisev ja sõltumatu enda tegemisi omast taskust finantseeriv, kui see on vajalikuks osutunud. Tänu suurele sihikindlusele ja edasipüüdlikkusele mängib bänd tänapäeval koos selliste nimedega nagu näiteks Cradle of Filth, Moonspell, Turisas, Lamb of God, Gorgorth, Chimaira jt.

http://www.myspace.com/deadshapefigure

Burden AD (Soome)

Burden AD on Lahtist pärit bänd, mis viljeleb thrash metalit mõjutustega teistest metali þanridest.

http://www.burdenad.com/
http://www.myspace.com/burdenad

Catafalc

Catafalc ei vaja arvatavasti Eesti death metali sõpradele tutvustamist. Stiililiselt Nihilistikryptiga samasse þanri kuuluva lammutusbrigaadi tegemises Death Attack 2-l ei pea publik loodetavasti pettuma!

http://www.myspace.com/catafalc
http://www.catafalc.com

Charm Bastard

Üks väheseid tõsiseid grindcore bände Eestis. Muusikaliselt on neid mõjutanud Ion Dissonance, The Red Chord, Misery Index.

http://www.myspace.com/charmbastard

Aeon Aethereal

Aeon Aethereal loodi 2004. aastal. Sel ajal tegid nad melodic death metalit Bloodforge nime all. Seoses stiilimuutusega veidi rohkem blacki/thrashilikumaks muudeti nimi Aeon Aethereal’iks. Nende debüütalbum „Parasite Halls“ ilmus 2008. a. keskpaiku ja leidub äratundmisrõõmu Dismember ja Entombed’iga.

http://www.myspace.com/aeonaethereal

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 150/195/250.-

27. May / Wednesday


23.26 h Akustika - Elavmuusika Vabaesitluses

ARTJOM SAVITSKI & SILVER SIIAK, HANNES VELLEND (Noisebleed - selle aasta noortebändidel publiku lemmik), SLAVA ZALMANOV (Cantilenna), DIMITRI (Jack D. Bullet), JANNO REIM (Marileen, Max Power & Manuals), SEAN POLLOCK (Mikk Saare kitarrist), ARTUR RASSMANN (RockCrime), MIHKEL OLLO (SteelScream) jpt

Kolmapäeva õhtuti avab klubi uksed artistidele/pillimeestele, kellel kange soov oma oskusi proovile panna ja seeläbi nii klubi külalisi kui miks ka mitte oma kamraade lõbustada. Haara sõbrad kaasa, sest seltsis on teatavasti segasem. Ei ole oluline, kas valdad kitarri, viiulit, jauramit või põiepilli. Kui tunned, et suudad rahvale meeldejääva elamuse pakkuda, siis just Sind me majja ootamegi!

Võta ühendust:
ahto [a] tapper.ee
tel: 52 28 801

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: TASUTA.

29. May / Friday


23.26 h DND Flow Plaadiesitlus

Viimati 2006.a. Paljassaare RockFestil ning Green Christmasil üles astunud kunagised tartlased ja nüüdseks ligi 9 aastat londonlased on taas Eestisse tulemas tutvustamaks oma täispikka plaati.


Räägib DND peamine laululooja ja vokalist Andreas, kes nimetab peamisteks eeskujudeks bände Kino, Metro Luminal, Joy Division, The Cure etc:


“Album “Flow” on retrospektiiv kogu meie tegevusaja loomingule, valisime umbes paarikümne lindistatud loo hulgast välja neliteist, vanemad on 5-6 aastat tagasi kirjutatud, viimane aga sündis veel stuudioseinte vahel.


Stuudiosessioonid ei läinud sugugi lihtsalt – näiteks esimene kitarride/basside lindistus tundus algselt igati imetabane, hilisemal kuulamisel osutus see nii halvaks nagu oleks läbi kilukarbi salvestatud…”


Sel talvel otsustas suurest rock’n’roll eluviisist tulenevalt terviseprobleemidele viidates bändist lahkuda senine trummar Gavin. Uue trummari otsingud vältasid mitu kuud, nüüdseks on koha sisse võtnud Chris.


Andreas jätkab: “Chrisi tulek on uued tuuled puhuma pannud – taas on rohkelt motivatsiooni, kirjutame hulgi uut plaadimaterjali; ei tahaks pikka pausi järgmise plaadini vahele


29.05.2009
Tallinn, Klubi TAPPER, Pärnu mnr 158G
DND (London, UK) http://www.myspace.com/deadnextdoor
SININE (Tallinn) http://www.myspace.com/sininemusic
AIDES (Tallinn) http://www.myspace.com/aides 
THE NYMPH (Keila) http://www.myspace.com/thenymphband

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 100.-

04. June / Thursday


23.28 h Dirty Roses

Caroline (FIN) http://www.myspace.com/carolinemyspace
Rosy Dream (FIN) http://www.myspace.com/rosydreamrock
Dirty Diana http://www.myspace.com/dirtydianaweb

Algus kell 21.00

Piletiinfo

Pilet: 75.- / 100.-

05. June / Friday


23.28 h Bitter & Twisted

Tallinna bänd Burn Still alustas tegevust 2006. aastal. Lühikese aja jooksul võideti kodumaised Hard Rock Clubi ja Green Christmasi noortebändide konkursid. Ilmus debüüt EP "Let The Skies Turn Black" ja saadi esimesed kogemused välismaal, esinedes Rootsis, Soomes ja Lätis. Nüüd, 3 aastat hiljem, on küpsemaks saanud nii bändiliikmed kui ka nende muusika. Plaadi pealt ei leia enam kulunud metalcore'i, küll aga palju vihast hardcore'i, elemente death metalist ja isegi hip-hopist. Nimetul plaadil on kokku 7 lugu, sealhulgas esineb külalisvokaalina lool "Forget Your Dignity" tuntud kodumaine räppar Metsakutsu, keda võib koos bändiga näha ka esitluskontsertidel.

Helikandja lindistas taaskord Toomas "groZmot" Paidra Zorg Sound Laboratory's. Trummid võeti üles Kopli Noortekeskuses. Omapärase plaadidisaini tegi Martin Rattas Yard Illustrations'ist.

Plaadi avalugu „Marshall, Please Die“ kuulamiseks http://www.myspace.com/burnstill

Burn Stilli'iga jagavad lavalaudu:

Mushy
http://www.myspace.com/mushyband

Charm Bastard
http://www.myspace.com/CharmBastard

LaheSõda
http://www.myspace.com/Lahesoda

Remember Me Not
http://www.myspace.com/remembermenotband

Into Salvation
http://www.myspace.com/intosalvation

Algus kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: Esimesed 50 inimest 75 eek teistele 100 eek

06. June / Saturday


23.28 h Famagusta

Janika sõnul koosneb Famagusta tema paljudest headest tuttavatest. “Bändis on Andrus Lillepea, kes mõtles ka bändi nime välja, bassi mängib Kaarel Liiv, Themuri Sulamanidze on klahvpillidel ja Priit Jääger mängib kitarri. Mina laulan,” loetles Janika bändiliikmeid. Famagusta on rockbänd. “Ma olen elu aeg tahtnud rocki teha. Names (Janika eelmine bänd) ei olnud ju ka mingi seina paitamine,” meenutas lauljanna. Uue bändi nimel on mitmeid tähendusi. “Me mõtlesime jaanuarist saadik nimesid ja selgus, et kõik juba ära võetud. Inglise-, ladina- ja kreekakeelsed on kõik juba üle maailma olemas. Eesti keeles on päris keerukas leida nime, mida suudaks ka välismaalased välja öelda ja mis oleks tore ning poleks juba ära võetud. Lõpuks ütles Andrus, et Famagusta on päris tore. See on tühi linn kuskil Küprose nurga peal. Vanade kreeklaste asutatud, aga 1976. a. tegid sõdurid ta tühjaks ja ta on siiani tühi,” rääkis lauljanna nime saamisloo ühe versiooni. Hiljem oli bändikaaslane Themuri, kes on hispaania keele oskaja, teatanud, et “famagusta” tähendab hispaania keeles ka “kuulsusejanu”. “Fama on Vana-Rooma kuulujutu-, klatši-, ja ka kuulsuse jumalanna. Nii et mitte just kõige parem kuulsusejumalanna,” lisas Janika. Uue bändi laule kirjutavad lisaks Janikale ka teised bändiliikmed. Esimese singli “Rong” viisi on kirjutanud Themur ja sõnad on Janika sulest. Lauljanna sõnul on see laul hümn 30ndates naistele. “Mees mind jättis, kui 37 sai täis ja mina olen ise vaba ja vallatu. Saan kõigega väga hästi hakkama. Paremad ajad ei ole veel möödas ja tagumine vagun on teatavasti luksusklass,” muigas Janika loo sõnumit kirjeldades. Famagusta eesmärk on palju esineda ja lõpuks ka plaat välja anda.

Janika Sillamaa (laul)
Themuri Sulamanidze (klahvpillid)
Priit Jääger (kitarr)
Kaarel Liiv (bass)
Andrus Lillepea (trummid)

Algus kell 22.00

Piletiinfo

Pilet: 100.-

07. June / Sunday


23.28 h PlaadimĂ€gi Vabas Õhus!

Seekordne Plaadimägi toimub Tapperi klubi esisel platsil. Suveajale üleminek taastab ka traditsioonilise plaadimäe vabas õhus- nagu vanasti! Müüjad ei pea siiski oma kaupa hõlma alt pakkuma- letid, lauad toolid on teid ootamas!  Võimalike vihmahoogude eest kaitseb kallist vara toetajate poolt püstitatud telk. Et vanemad saaksid rahus muusikakogu täiendada, on lastele ja lapsemeelsetele batuut ning rodeo, kasvataja- ülevaataja, võimalus algatada mänge või lihtsalt joonistada. Suvehooaja avame grilli ja karastavate jookidega. Enesestmõistetav, et köök töötab täie auruga, majas suurel ekraanil surematud linateosed ja palju head muusikat. Pühapäevane pereretk Tapperisse algab keskpäeval, 07. juunil.

Algus kell 12.00

Piletiinfo

Pilet: TASUTA

10. June / Wednesday


23.28 h Akustika 15 - Elavmuusika Vabaesitluses

Kolmapäeva õhtuti avab klubi uksed artistidele/pillimeestele, kellel kange soov oma oskusi proovile panna ja seeläbi nii klubi külalisi kui miks ka mitte oma kamraade lõbustada. Haara sõbrad kaasa, sest seltsis on teatavasti segasem. Ei ole oluline, kas valdad kitarri, viiulit, jauramit või põiepilli. Kui tunned, et suudad rahvale meeldejääva elamuse pakkuda, siis just Sind me majja ootamegi!

Algus kell 19.00

Piletiinfo

TASUTA

14. June / Sunday


23.28 h Ariel Pink's Haunted Graffiti
Pühapäeval, 14. juunil 2009 esineb Tallinnas, klubis Tapper (Pärnu mnt 158g) kaasaja alternatiivse popmuusika üks olulisemaid artiste - Ariel Pink koos oma viieliikmelise ansambliga Haunted Graffiti.

Los Angeleses elav 30-aastane laulja, laulukirjutaja ja produtsent Ariel Pink alustas lugude kirjutamist 8-aastasena ning on alates 1996.a. salvestanud üle 500, mõnedel andmetel ligikaudu 1000 lugu, millest suurem osa on tänaseni ametlikult avaldamata. Pinki muusikukarjäär sai suurema hoo sisse aastal 2003, mil tema CD-R jõudis ühiste tuttavate kaudu ansambli Animal Collective liikmete kätte, kes vaimustusid kuuldust sedavõrd, et otsustasid avaldada tema 1999.a. salvestatud lugudega plaadi “Doldrums” oma isikliku plaadifirma Paw Tracks alt. Üleilmse levikuga Paw Tracks on hiljem avaldanud veel kaks albumit Ariel Pinki vanema materjaliga – “House Arrest” ja “Worn Copy” (Eesti Ekspressi „Aasta Plaat 2005“), mis kinnistasid Pinki mainet planeedi ühe kummalisima ja köitvama artistina. Samas on kõikidel tema ametlikel plaatidel leiduvad lood salvestatud aastaid enne nende avaldamist, nii ootavadki Ariel Pinki fännid pikisilmi päeva, millal saab kuulda tema värskemat loomingut.

Pink loob enamiku oma muusikat kodus mikrofoni, kitarri, basskitarri ja klahvpillidega, kasutades salvestamiseks peamiselt 8-realist kassettmagnetofoni. Oma muusika kõlapildiga püüab Pink edasi anda ja idealiseerida popmuusika kuulamise kogemust kesklaine raadiojaamalt – kõrv vastu vanemate vana raadiot, millest kanduvad noore kuulajani läbi sahina, justkui „teispoolsusest“, jumalikud ja salapärased helid. Kirgliku muusikafänni Pinki eeskujud ulatuvad alates gooti-rock'ist (Bauhaus, The Sisters of Mercy) ja The Cure’ist, keda ta on nimetanud oma suurimaks lemmikbändiks, kuni R Stevie Moore'i (kõigi kodulindistajate isa), David Bowie ja Michael Jackson’ini. Sulatades kokku krabiseva raadiokrapi esteetikat nihestatud lo-fi popiga, on tal õnnestunud saavutada helipilt, mis on korraga nii kaunis kui segadusseajav, aga samas äärmiselt köitev. Pink rakendab oma lugudes muljetavaldavat hulka erinevatel ajastutel poplugude kirjutamisel kasutatud võtteid, mis kõlavad nii autentselt, nagu oleks nad „teleporteeritud“ muutmata kujul otse nende loomise hetkest. Vaieldamatult üliandeka laulukirjutaja Ariel Pinki lood on meloodilised ja kaasakiskuvad ning kõlavad tihti tuttavlikult, meenutades kõige vahetumat ja otsekohesemat 70ndate ja 80ndate pop-rocki.

Kuigi Ariel Pink pidas oma lugude esitamist kontsertidel pikalt võimatuks, pani ta mõni aasta tagasi kokku andekatest muusikutest koosneva bändi, millega ta on tänaseks tuuritanud edukalt nii Ameerikas kui Euroopas, aga ka Austraalias ja Uus-Meremaal. Kontserdid ongi ainus võimalus saada mingitki aimu (kuid mitte kindlat teadmist), kuidas kõlaks Ariel Pink väljaspool lo-fi esteetikat – sissemängituna stuudios ja tänapäevast tehnikat kasutades. Tema uude ja senistest kõige professionaalsemasse tuuriansamblisse kuuluvad lisaks Ariel Pinkile bassist Tim Koh (White Magic), kitarrist Cole GN (The Samps), klahvpillimängija Kenny Gilmore (Lilys) ja trummar Aaron Sperske (Beachwood Sparks, Lilys).

Valitud diskograafia:
The Doldrums (2004)
Worn Copy (2005)
House Arrest (2006)
Lover Boy (2006)
Ariel Rosenberg's Thrash and Burn: Pre (2006)
Scared Famous (2007)
Underground (2007)
Oddities Sodomies Vol. 1 (2008)

Lisainfo ja muusika:
http://www.arielpink.com
http://www.myspace.com/arielpink
http://www.paw-tracks.com
www.humanearmusic.com (Ariel Pinki ja tema sõprade plaadifirma)

Videod:
Plaadi „Worn Copy“ arvustus Eesti Ekspressis (10/10)
http://paber.ekspress.ee/viewdoc/E8BC55437F60EF45C2256FEE0067FBF4Kontserti juhatab sisse kosmilist jazz-rocki mängiv Tallinna ansambel Galaktlan Grupp. Elektronmuusik Taavi Laatsiti (artistinimega Galaktlan) juhitavasse ansamblisse kuuluvad lisaks Laatsitile veel Tanel Paliale (klahvpillid), Mihkel Kõrvits (trummid) ja Priit Pääsuke (kitarr). Galaktlan Grupp on varem üles astunud selliste alternatiivmuusika suurnimede nagu Ratatat ja Ex-Girl Tallinna kontsertide soojendajana, samuti on grupp esinenud Eesti Televisioonis ja festivalil Hea Uus Heli ning andnud 2006.a. lummava kontserdi festivali „Schilling“ viimase esinejana.

Kuula: http://www.myspace.com/galaktlangrupp


Uksed avatakse kell 19:00
Esimene bänd läheb peale 20:30


Piletid müügil Piletilevi müügikohtades hinnaga 195.-, ukselt 250.-


info: www.huh.ee


pressifotod võib leida aadressilt:
http://www.huh.ee/press

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Piletid müügil Piletilevi müügikohtades hinnaga 195.-, ukselt 250.-

17. June / Wednesday


23.27 h Akustika - Elavmuusika Vabaesitluses

KolmapĂ€eva Ă”htuti avab klubi uksed artistidele/pillimeestele, kellel kange soov oma oskusi proovile panna ja seelĂ€bi nii klubi kĂŒlalisi kui miks ka mitte oma kamraade lĂ”bustada. Haara sĂ”brad kaasa, sest seltsis on teatavasti segasem. Ei ole oluline, kas valdad kitarri, viiulit, jauramit vĂ”i pĂ”iepilli. Kui tunned, et suudad rahvale meeldejÀÀva elamuse pakkuda, siis just Sind me majja ootamegi!

Algus kell 19.00

Piletiinfo

TASUTA

19. June / Friday


23.27 h Eesti Punk 1976 - 1990

Reedel, 19. juunil kell 18.00 toimub Tallinnas rokiklubis Tapper (Pärnu mnt 158G) Tõnu Trubetsky uue raamatu „Anarhia ENSV-s. Eesti punk 1976–1990“ esitluskontser.

„Eesti punk“ on ohtrate omaaegsete fotodega illustreeritud raamat, mille on kokku pannud Eesti legendaarseima punkbändi Vennaskond solist Tõnu Trubetsky ning mis jutustab Eesti pungi algusaegade loo peamiste asjaosaliste endi silme läbi.

Esinevad:
VENNASKOND
Punkrock aastast 1984

AJUTINE VALITSUS
Allan Vainola bänd aastast 1980

SM ALADDIN & LORD MCINTOSH
Eesti esimene punkbänd aastast 1976

PUNK-T
Rainis Kingu bänd aastast 1980

ANONÜÜMNE AK
Freddy bänd aastast 1987

MATTI MOGUÈI
Punkpoeet aastast 1945

THE FLOWERS OF ROMANCE
Eesti kõige vihatum punk-bänd

Algus kell 18.00

Piletiinfo

Pilet lendlehe ettenÀitamisel 100.-, muidu 125.-

01. July / Wednesday


23.29 h Akustika - Elavmuusika Vabaesitluses

KolmapĂ€eva Ă”htuti avab klubi uksed artistidele/pillimeestele, kellel kange soov oma oskusi proovile panna ja seelĂ€bi nii klubi kĂŒlalisi kui miks ka mitte oma kamraade lĂ”bustada. Haara sĂ”brad kaasa, sest seltsis on teatavasti segasem. Ei ole oluline, kas valdad kitarri, viiulit, jauramit vĂ”i pĂ”iepilli. Kui tunned, et suudad rahvale meeldejÀÀva elamuse pakkuda, siis just Sind me majja ootamegi!

Algus kell 19.00

Piletiinfo

TASUTA

02. July / Thursday


23.29 h Alternative Summer 2009

STIGMATA (RUS) - http://www.myspace.com/stigmataworld
BRAND NU BAND (LAT) - http://www.myspace.com/brandnuband
THURSDAY 12th (LAT) - http://www.myspace.com/thursday12th
IDILLIA - http://www.myspace.com/idillia
EGOSTRIP - http://www.myspace.com/egostripband 
POETICAL SYMBION - http://www.myspace.com/poeticalsymbion

Algus kell 17.00

Piletiinfo

Pilet: 125.-

05. July / Sunday


23.29 h PlaadimÀgi vabas Ôhus!

Seekordne Plaadimägi toimub Tapperi klubi esisel platsil. Suveajale üleminek taastab ka traditsioonilise plaadimäe vabas õhus- nagu vanasti! Müüjad ei pea siiski oma kaupa hõlma alt pakkuma- letid, lauad toolid on teid ootamas!  Võimalike vihmahoogude eest kaitseb kallist vara toetajate poolt püstitatud telk. Et vanemad saaksid rahus muusikakogu täiendada, on lastele ja lapsemeelsetele batuut ning rodeo, kasvataja- ülevaataja, võimalus algatada mänge või lihtsalt joonistada. Suvehooaja avame grilli ja karastavate jookidega. Enesestmõistetav, et köök töötab täie auruga, majas suurel ekraanil surematud linateosed ja palju head muusikat. Pühapäevane pereretk Tapperisse algab keskpäeval, 12. juulil.

Algus kell 12.00

Piletiinfo

TASUTA

08. July / Wednesday


23.28 h Akustika - Elavmuusika Vabaesitluses

KolmapĂ€eva Ă”htuti avab klubi uksed artistidele/pillimeestele, kellel kange soov oma oskusi proovile panna ja seelĂ€bi nii klubi kĂŒlalisi kui miks ka mitte oma kamraade lĂ”bustada. Haara sĂ”brad kaasa, sest seltsis on teatavasti segasem. Ei ole oluline, kas valdad kitarri, viiulit, jauramit vĂ”i pĂ”iepilli. Kui tunned, et suudad rahvale meeldejÀÀva elamuse pakkuda, siis just Sind me majja ootamegi!

Algus kell 19.00

Piletiinfo

TASUTA

09. July / Thursday


23.28 h Alternative Summer 2009

STIGMATA (RUS) - http://www.myspace.com/stigmataworld
BRAND NU BAND (LAT) - http://www.myspace.com/brandnuband
THURSDAY 12th (LAT) - http://www.myspace.com/thursday12th
IDILLIA - http://www.myspace.com/idillia
EGOSTRIP - http://www.myspace.com/egostripband 
POETICAL SYMBION - http://www.myspace.com/poeticalsymbion

Algus kell 17.00

Piletiinfo

Pilet: 125.-

16. July / Thursday


23.28 h Kunde on Kunn!: Tapperi TĂ€navameeskond Peab Pidu!

Uue ĂŒritustesarja tĂ”mbab kĂ€ime Tapperi enda tĂ€navameeskond! LĂ€hem info ĂŒsna pea!

Algus kell 20.00

Piletiinfo

TASUTA

18. July / Saturday


23.28 h Dirty Rock Show

Jack D Bullet http://www.myspace.com/jackdbullet
Cantilena
Decode http://www.myspace.com/wearedecode
Mental Attitude http://www.myspace.com/mentalattitude

Algus kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: 50 / 75.- ( Esimesed 50 piletit 50.- krooni! )

31. July / Friday


23.28 h The Birthday Massacre

Kanada alternatiivse elektroonika bänd The Birthday Massacre juulikuus klubis Tapper

31. juulil jõuab rokiklubisse Tapper Kanada üks tuntumaid moodsa elektroonilise muusika artiste The Birthday Massacre.

Torontost pärit The Birthday Massacre on tegutsenud ametlikult aastast 2000 ning võitnud viimase dekaadi jooksul publiku poolehoidu nii gootirokkarite kui synthpopi ridadest. Bänd ise nimetab end audiovisuaalseks projektiks, mis hõlmab erinevaid loominguvorme, sulatades need muusikažanrite ja kujutiste värvikaks seguks. "Püüame kontserdil edastada mitmetahulise ja unikaalse elamuse, ühendades kujutavat kunsti ja helisid, moodi ja näitemängu. Meie loodud maailm ammutab jõudu emotsioonidest, mälestustest, satiirist, õudusest, romantikast, fantaasiast, nostalgiast ja tragöödiast."

The Birthday Massacre on senise tegutsemisaja jooksul välja andnud kolm stuudioalbumit. Seni peamiselt Põhja-Ameerikas ja Euroopas esinenud bänd jõuab Eestisse esmakordselt "Walking With Strangers 2009" tuuri raames.

Vaata ka:
http://www.myspace.com/thebirthdaymassacre
http://www.nothingandnowhere.com/

Uksed kontserdile avatakse kell 19 ja ĂŒritus on vanusepiiranguta.

Piletiinfo

Piletid klubis Tapper toimuvale kontserdile tulevad mĂŒĂŒki reedel, 17. aprillil kell 10:00 kĂ”igis Piletilevi mĂŒĂŒgipunktides ja Statoili teenindusjaamades hinnaga 325 krooni. Piiratud koguses 275-krooniseid sooduspileteid mĂŒĂŒakse reedest Tallinnas kaupluses "Lasering" (PĂ€rnu mnt. 38) ja klubis "Tapper" (PĂ€rnu mnt. 158g).

14. August / Friday


23.28 h Finvasion - Tapver on Tapper 35

http://www.myspace.com/dirtydianabnd -  Dirty Diana
http://www.myspace.com/missmonstertruck - Miss Monster Truck (FIN)
http://www.myspace.com/fabulous65 - Fabulous 65 (FIN)
http://www.myspace.com/newkillerstarband - New Killer Star (FIN)

Avame kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 75.-

15. August / Saturday


23.28 h Seerum

Suurepärane eesti techno gurustik on jällegi kokku aetud,meenutamaks aastaid tagasi toimunud "keldri reive".
Tantsukingad jalga ja minek!!!


Dj-d:

Whirl
Nevel
Smiler
Skiso
Rakett

Algus kell 22.00

Piletiinfo

Pilet: 50.-

21. August / Friday


23.29 h RocKnRolla vol. 2!

Lava kütavad soojaks:

Revolver
Dramamama (esitleb oma singlit (Shine)
Kongomania

Plaate  keerutavad DJ Kallervo Karu & Artur Rassman

Avame kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: 75.-

22. August / Saturday


23.29 h Thrashing Tapper

Laval Nitrous, Nihilistikrypt ja The Marionettes

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 75.-

28. August / Friday


23.28 h Nevesis & Co

NEVESIS
CAPITAL DELUSION
PENTHOUSE 9

Avame kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: 75.-

29. August / Saturday


23.28 h Kurat, suvi on lÀbi!

PLAGUEROUND
http://www.myspace.com/plagueroundest

DECEASED DREAMS
http://www.myspace.com/deceaseddreams

CLOSE TO INFINITY
http://www.myspace.com/ctinfinity

LUIGI VAMPA
http://www.myspace.com/luigivampa

OFF.SEASON
www.myspace.com/offseasonspace

SICK OF SORROW
www.myspace.com/sickofsorrow

Algus kell 19.00

Piletiinfo

TASUTA

04. September / Friday


23.26 h Meile Meeldis Nu-Metal

Fliplike
Emerald
+dj Maarius (Revolver)

Avame kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: 50.-

05. September / Saturday


23.26 h EksperimenT

Laval Toe Tag, One Dollar Project, These Broken Remains, Burn Still

Algus kell 21.00

Piletiinfo

Pilet: 75 / 95

11. September / Friday


23.27 h PĂŒĂŒripunk

PELLE MILJOONA Unabomber (fin)  www.pellemiljoona.net
J.M.K.E  www.jmke.ee 
Psychoterror  www.psychoterror.org.ee
Allan Vainola & Kelder  www.myspace.com/kelderkelder
Chungin & The Strap-On Faggots  www.myspace.com/chungin

Avame kell 21.00

Piletiinfo

Pilet: 100.-

18. September / Friday


23.28 h Suusabaasis on Progepidu

X Panda
Tõele Näkku Vaadates Võib Näha Ükskõik Mida
Kantor Voy
Jakob Juhkami kvartett
Phlox

Avame kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: 75.-

19. September / Saturday


23.28 h Bitter & Twisted vol 3

MUSHY
STILL HAUNTS ME
CHARM BASTARD
INTO SALVATION
NOISEBLEED

Algus kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: 75 / 100

24. September / Thursday


23.28 h Andres PÔldroo, Riho Sibul, Raul Vaigla ja Toomas Rull

Kvaliteetset kitarrimuusikat!

Üle pika aja Eestis legendaarne Andres Põldroo!

Kaastegevad Riho Sibul, Raul Vaigla ja Toomas Rull

Algus kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: 100.-

25. September / Friday


23.28 h Dramamama Muusikavideo "Dance" esitlus

Dramamama Muusikavideo "Dance" esitlus
Dramamamale hoo annab sisse AIDES!

Avame kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: 75 / 100

26. September / Saturday


23.28 h Thrash Weekend

HERALD
CANTILENA
LEEK
STEEL SCREAM
CRUCIAL ATTACK

Algus kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 75 / 100

02. October / Friday


23.28 h The Belka & Viinakuu Avatseremoonia

The Belka Esitleb oma uut albumit "KIVIAEG"
Tule tagasi kiviaega!!!

Avame kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: 75.-

03. October / Saturday


23.28 h Reserveeritud !!

Klubi on Reserveeritud !!

08. October / Thursday


23.28 h Guitar Hero NeljapÀev

Algus kell 20.00

Piletiinfo

Pilet: TASUTA

09. October / Friday


23.28 h Danse Macabre

Reedel, 9. oktoobril klubis "Tapper":

"Danse Macabre"

MONARCH
PANTERA COVER-UP
SOUNDARCADE (lat)
FRAILTY (lat)
WRATH IS EVERGREEN

Avame kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 75.-

10. October / Saturday


23.28 h Rockabilly Invasion Vol.2

SPELLBOUND
THE MEANTRAITORS
THREE ELVIS TOUR
BOOGIE COMPANY
20TH FLIGHT ROCKERS
THE RUMBLE BEAT

Uksed tehakse lahti kell 18.00 ja bändid alustavad 19.00

10. oktoobril 2009 toimub Tallinnas festival „ROCKABILLY INVASION! VOL. 2“.

Peaesinejateks on Euroopa neo – rockabilly absoluutne tippbänd SPELLBOUND Iirimaalt ja number 1 psychobilly bänd THE MEANTRAITORS Venemaalt.

Suured ameerika autod, juuksetukk ülespoole silutud soengutega noorsandid, laiades seelikutes tüdrukud, Elvise muusika... tuleb meelde? Või pole midagi sellist näinud, ega kuulnud? Aga just sellist meeleolu pakub kõigile festival „Rockabilly Invasion!“.

„Rockabilly Invasion!“ on festivalide sari, mis on suunatud publikule, kes armastavad autentset rock`n`rolli ja muusikat, mille juured on 50ndates aastates. „Rockabilly Invasion! Vol 2.“ on jätk esimesele kontserdile, mis tänu publiku poolehoiule jätkub. Seekord suuremamahulisena.

10. oktoobril, algusega kl. 19.00 astuvad Tallinnas, klubis Tapper, lavalaudadel üles:

SPELLBOUND (Iirimaa)

Neo-rockabilly`t viljelev bänd Dublinist, Iirimaalt, mis on loodud 1986 aastal. Erinevalt teistest Iiri bändidest, otsustasid Spellboundi liikmed oma nime tuntuks teha mitte ainult kodumaal, vaid ka kogu maailmas. 1988 aastal anti välja esikplaat, mis Iirimaal polegi ilmunud, küll aga mujal maailmas. Ja esikplaat sai koheselt oma stiili suureks müügihitiks.

Bändi eripäraks on solisti Frankie Hayesi isikupärane ja teistest rock`n´rolli lauljatest erinev hääl. Spellbound ületab kaugelt rockabilly muusika piirid. Tänu sellele on Spellboundist on aastate jookul saanud uue rockabilly (neo – rockabilly) tipp Euroopas. Spellbound on üles astunud kõikidel maailma olulistel psychobilly ja rockabilly festivalidel. Bänd esineb Eestis esmakordselt.

THE MEANTRAITORS (Venemaa/Saksamaa)

Vaieldamatult number 1 psychobilly bänd Venemaal. The Meantraitors loodi 1989 a. Sankt-Peterburis, Venemaal. Bändi liider Stas Bogorad on selle muusikastiili elav legend Venemaal. The Meantraitorsit loetakse üheks tugevaimaks ja parimaks psychobilly bändiks mitte ainult Venemaal, vaid ka Euroopas. Bänd on andnud palju kontserte Venemaal, Saksamaal, Poolas, Eestis, Inglismaal, Hispaanias, Prantsusmaal, Leedus, Hollandis, Horvaatias, Ukrainas ja Soomes.

BOOGIE COMPANY (Eesti)

Eesti rockabilly lipulaev astub festivalil koos kolme solistiga – kolme „ELVISEGA“ kolmest riigist:

Elvis nr. 1: ARON (Soome)

Alustanud muusikuteed 5 aastaselt. Esinenud mitmes Euroopa riigis, USA`s, Venemaal ja Lõuna-Koreas. Osalenud mitmetel TV ja Raadio esinemistel ja showdel. Osalenud ka Ameerikas Alabamas peetud Elvis-võistlusel, kus sai 3. koha. Omab kõrgeid kohti Soome raadiote poolt koostatud edetabelites.

Elvis nr. 2: IVARS PETERSONS (Läti)

Alustanud muusikaga 10 aastaselt. Esinenud mitmes Euroopa riigis ning ka USA's. Osalenud mitmetel TV ja Raadio esinemistel. Osales 2004 a. Läti Eurovisiooni võistlusel enda tehtud lauluga "Come with me".

Elvis nr. 3: ANDERS KARLSTEDT (Rootsi)

Alustanud muusikaga 10 aastaselt. Võitis aastal 2008 Memphises peetud Elvise Impersonaatori võistluse. Esinenud ja tuuritanud ka Elvise originaal – bändiga The Jordanaires'iga, DJ Fontana'ga, John Wilkinson'iga, Charlie Hodge'ga ning Stan Perkins'iga.

Veel astuvad festivalil üles 20TH FLIGHT ROCKERS Soomest ja Tartu noorte rokkarite bänd THE RUMBLE BEAT.

Õhtut juhib Eesti Elvise Klubi president hr. Tõnu Tuulas.

Lähem info esinejate ja ürituse kohta festivali kodulehel: www.rockabilly.ip.ee

Algus kell 18.00

Piletiinfo

Pilet: 195/245

16. October / Friday


23.28 h PĂŒha PĂŒss!

FahrenHate
Luigi Vampa
Intimate Flower
Skisma
Emerald

Avame kell 19.00

Piletiinfo

Pilet: 50.-

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Logi Sisse

 

Tegevused

events
4Visioon uploaded a new avatar for the event, Suur Shotipidu SHOTIKAS
1967 days ago
events
  • Mis saab ĂŒhel LAUPÄEVAL veel parem olla, kui mĂ”nusa muusika saatel sĂ”pradega vĂ€ike shotiring teha.Lucky Luke-is juba sel LAUPÄEVAL shotid eriti soodsa ...
1967 days ago
events
4Visioon uploaded a new avatar for the event, FUSION
1967 days ago
events
4Visioon added a new event FUSION
  • Kui sulle meeldivad SÄRA, VÄRVID ja ILUSAD INIMESED, siis tea et Sinu pidu on ★FUSION★ 7.02.2014 l UUES LUCKY LUKE-is. ❄Astume kuni varajaste hommikut ...
1967 days ago
events
UusLuckyLuke uploaded a new avatar for the event, HARDBASS LIVESTREAM
1974 days ago

KĂŒsitlus

Mis pÀeval on pÔhiline party-alarm
 

Viimased Positused

in Vaba Teema by trancedoe, 26-02-15 11:26
in Üldine Klubijutt by MOSHBOOKINGS, 04-11-14 05:41
in Üldine Klubijutt by MOSHBOOKINGS, 18-04-14 04:10
in Üldine Klubijutt by MOSHBOOKINGS, 10-04-14 03:45
in Üldine Klubijutt by MOSHBOOKINGS, 27-02-14 03:15

Reklaam

Reklaami siin!!!

 

Kontakt / Reklaam