Foorum
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Legendaarne BLIND on tagasi - 20. juubelikontsert! (1 viewing) (1) Guest
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: Legendaarne BLIND on tagasi - 20. juubelikontsert!
#1952
MOSHBOOKINGS (User)
Fresh Boarder
Posts: 7
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Legendaarne BLIND on tagasi - 20. juubelikontsert! 4 Years, 7 Months ago  
BLIND 20. JUUBELIKONTSERT TARTU GENIALISTIDE KLUBIS!!


Käesoleva aasta lõpus oma 20. sünnipäeva tähistav ansambel Blind annab novembris 4 eksklusiivset kontserti, millest esimene toimub 14. novembril Tartu Genialistide klubis! Blind alustas tegutsemist 1994. aastal, kuid pole viimase kuue aasta jooksul tegutsenud. Käesoleva aasta juunis esineti festivalil Kaparock, mis pidi jääma ühekordseks katsetuseks, kuid publiku soe vastuvõtt andis bändile tõuke, et koos edasi rokkida! Nüüd on kultuslik rock-bänd oma suurel juubelipeol taas tagasi teie ees!

Ansambel Blind andis aastatel 1994 – 2006 ligikaudu 300 kontserti, millest umbes 100 väljaspool kodumaad. Aastatel 2001 kuni 2004 tuuritas bänd ohtralt Ameerika Ühendriikides, kus anti välja ka kaks albumit. USAs on kahel korral üles astutud ka mainekal New Yorgi CMJ muusikafestivalil. 2002. aastal jõudis Blindi singel “Dum Dum” kümnete USA raadiojaamade edetabelitesse. Eestimaalastele on tuntuimateks Blindi paladeks “Astronaut”, “Emmanuelle”, “P.O.M.B” ja “One Of A Kind”.

Blindi koosseisus on vahetunud vaid bassimees, kelleks alates kevadest on Robert Kõrvits. Enne suvist kontserti ütles bändi frontman Urmas Voolpriit, et bänd otsustati uuesti kokku panna, kuna rock'n'rolli hakkas elus väheseks jääma. Pärast suvist ülesastumist Kaparockil on mees nagu uuesti sündinud: “Naudime üheskoos igat prooviruumis veedetud hetke. Mul on siiralt hea meel, et saame seda fiilingut novembris ka oma vanade ja uute sõpradega jagada!”

Kontsert on ühtlasi filmifestivali PÖFF ametlikuks avapäeva peopaigaks Tartus ning mis sobiks veel paremini, kui enne kontserti veidi filmiekraanil meenutada - suurel ekraanil näeb bändi ajalugu tutvustavat videomaterjali, mis sisaldab muuhulgas ansambli esimest ülesastumist 1994. aastal Nõmme rokiklubis 326. Spetsiaalselt kontserdiks valmivad ka erivisuaalid juba teada tuntud headuses visuaaltandemilt Spectromatic Visuals!

Erikülalisena astub üles Eesti melanhoolse indierock'i jõujaam Arles Kangus & Udu, kes Tartu publikule pikemat tutvustamist ei vaja. Ka varem Genklubi lavalaudadel rajusid kontserte andnud bänd on tagasi ja lubatud on anda selle sügise meeldejäävaim livekontsert! Bändi muusika ühendab endas sajandivanused laulutekstid ning tänapäevase indierock’i, luues oma maailma, helikeele ja tunnetuse, mis on köitev kontserdi esimestest nootidest kuni viimaseni!

Allkorrusel ning peale kontserti suures saalis plaadimasinatelt kohustuslikult ainult tantsitavat musooni!

◆ BLIND
http://youtu.be/VI49VoZGY2A

Urmas Voolpriit – laul ja kitarr
Andres Ohu – trummid
Mallar Prandi – klahvpillid
Robert Kõrvits – bass

◆ ARLES KANGUS & UDU
http://youtu.be/3DTs0ilEcts https://www.facebook.com/UDUEST
+
DJ’d all ja ülakorrusel

Visuaalid: Spectromatic Visuals

Reede 14. november
Uksed: 22.00
Hind: 10 €
[NB! klubisse müüakse ainult 500 pääset]

Võida piletid kontserdile Facebook’is - https://www.facebook.com/events/557440027721462
 
Logged Logged  
  The administrator has disabled public write access.
Go to top Post Reply
Powered by FireBoard

Kontakt / Reklaam