Foorum
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Hull Pidu ehk LIVE: Psychoterror, MC Lord jt@TARTU (1 viewing) (1) Guest
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: Hull Pidu ehk LIVE: Psychoterror, MC Lord jt@TARTU
#1949
MOSHBOOKINGS (User)
Fresh Boarder
Posts: 7
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Hull Pidu ehk LIVE: Psychoterror, MC Lord jt@TARTU 5 Years, 4 Months ago  
Korduvalt eesti kõigi aegade skandaalseimaks punkbändiks tituleeritud Psychoterror esineb esmakordselt Feel Good’is ja näitab, mis puust nad on! Kas seinad peavad vastu? Kuigi Psychoterrori muusika on läbi aegade kantud selgelt äratuntavast punk-vaimust, ei ole bänd pidanud paljuks lubada oma muusikasse ka ska, pscychobilly, garage-rock’i, metal’i, new wave’i ja rock’n’roll’i mõjusid. Eelmise aasta lõpus ilmutati ka uus plaat, mis seda mitmekülgsust suurepäraselt tõestab! Seda toteerides kulgebki õhtu edasi indie vaimus, üles astub uus melanhoolse indierocki lipulaev Arles Kangus & Udu, kes viimati Tartus väljamüüdud Metro Luminali revivalkontserdil kirgi küttis. Udu muusika ühendab endas sajandivanused laulutekstid ning tänapäevase indierock’i, luues oma maailma, helikeele ja tunnetuse, mis on köitev kontserdi esimestest nootidest viimaseni. Neid on korduvalt flow mõttes võrreldud Metro Luminaliga. Flow on mega. Ja rääkides flow’st – tõmbab peo uuele levelile, eesti vingeim „punkräppar“ Lord, kes üle kiviaegade jälle Tartumail. Mees publikule peamiselt tuntud kui grupi Öökülm sõnaline pool, kuid töötab hetkel sujuvalt ka uue soolokraami kallal - ehk läheb tantsuks kätte ära. Kus ta vahepeal oli ja mis tegi ja mis saama hakkab saab temalt kohapeal uurida. Ta ei võta end endiselt liiga tõsiselt, ta ei ole targutav, täis võõrsõnu, kosmose-deep, püüdlik nagu „see klassiõde su koolist, kes kõik pani kirja, aga oli ikka lollim kui sina“ ja võtab chillilt. Stiilililiselt on tema teema olnud kõikvõimalike (urban-) stiilide orgaaniline segu : hiphop, dnb, grime, reggae, house jne, mille ühendavaks seoseks on tema flow ja skill riimida. Seekordne live ongi uus ja vana, vana uues ja uus vanas kuues - stiilid from sein to sein and from põrand to lagi... räpivärk, noh! Ja seda kõike õhtul saab and more!

Aga miks selline kontsert? Miks on šifriks punk? Seda ühe Tartu korraldaja juubeli puhul, kellele tulevad sel päeval õnne soovima mõned bändid tema sõpruskonnast. Punk oli kunagi tema korraldajatee jaoks algspunkt seega märgilist rolli kannab - Sp ka tänase õhtu teema ja ka dresscode on kõik, mis flirdib tunnestuslikult pungiga!

Peo alguses open mic, kus saavad muusikalist sõna võtta muusikutest sõbrad.

◆LIVE: PSYCHOTERROR http://www.youtube.com/watch?v=LxlchTpbDbY https://www.facebook.com/psychoterror.bank.rock

◆LIVE: ARLES KANGUS & UDU http://www.youtube.com/watch?v=dQhktNlQYso http://www.youtube.com/watch?v=XJvE_sf4Lo0 https://www.facebook.com/UDUEST

◆LIVE: MC LORD
Uus track: https://soundcloud.com/lejalgenes/inzta ... d-pariselt
Persoonilugu härrast saates "Pumppüss" http://youtu.be/YAb_IeJYrS8?t=14m25s

Feel Good Music Cafe, Rüütli 12
1. märts 2014
Uksed: 22.00
Hind: 5 €
☆☆☆
Pileteid ja jooki saab võita Facebookis: https://www.facebook.com/events/668669699864636/
 
Logged Logged  
  The administrator has disabled public write access.
Go to top Post Reply
Powered by FireBoard

Kontakt / Reklaam